پرونده : نرم افزار اگسون (Intellect Enterprise PSIM) برای تأمین امنیت اقامتگاه تفریحی هتل لوکس آتلانتیک در دبی انتخاب شده است.

پرونده : نرم افزار اگسون (Intellect Enterprise PSIM)  برای تأمین امنیت اقامتگاه تفریحی هتل لوکس  آتلانتیک در دبی انتخاب شده است.
معرفی مشتری
 آتلانتیک پالم یک هتل تفریحی لوکس در امارات متحده عربی است که در بخش نخل جمیرا واقع در دبی واقع شده است.  در سال 2008 افتتاح شد ، تعداد  1،548 اتاق با امکانات تفریحی ، دارای دو بال محل اقامتی متشکل از برجهای شرقی و غربی است که توسط سویت رویال به صورت پل مابین دوبخش به هم متصل هستند.  هتل در 46 هکتار (4،951،398 فوت مربع) بنا شده است که 17 هکتار آن پارک آبی است.  آتلانتیک پالم  یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری دبی است که یکی از گران ترین سوئیت های جهان را به خود اختصاص داده است.  این کشور سالانه بیش از نیم میلیون بازدید کننده را پذیرایی می کند.
 
 چالش ها
 با توجه به گسترش فناوری و انتشار دستورالعمل های جدید امنیتی دوربین مدار بسته در امارات ، مشخص شد که چگونه و در کجا باید دستگاه های ضبط و دوربین ها در چه شرایطی قرار گیرند و تحت چه شرایطی نصب شوند ، تصمیم گرفته شد دستگاه های ضبط کننده تصویر منسوخ شده ای که در زمان افتتاح هتل نصب شده بود ، جایگزین شوند. 
 
 در مراحل اولیه این پروژه ، شرکت اگسون تقریباً با همه مارک های برتر دوربین مدار بسته در سراسر جهان در رقابت بود.  در نهایت ،نسخه Intellect Enterprise PSIM به دلیل ویژگی های محصولی ، رابط کاربری پسند ، ترکیب و قابلیت تحمل خطا ، همراه با پشتیبانی عالی از فناوری ، در صدر قرار گرفت .
 

راهکار:

 سیستم نظارت تصویری با دسترس بالا شامل 16 سرور 14به صورت فعال و 2 پشتیبان برای تقویت مقاومت سیستم در نظر گرفته شد ، به گونه ای طراحی شد که به طور خودکار تمام عملکردهای خود را از هر سرور غیر خطی یا دارای نقص بگیرد.  یک دیوار ویدئویی بزرگ ، تصاویر را از 2،050 دوربین آنالوگ و IP توزیع شده در تمام سرورهای فعال نمایش دهد.
 
 نتایج
 در حال حاضر ، مشتری فقط به نظارت عمومی نیاز دارد ، که Axxon Intellect Enterprise PSIM قادر است کاملاً آن را تأمین کند.  در آینده ، سیستم دوربین مدار بسته ممکن است با سیستم های شخص ثالث (مانند کنترل دسترسی ، آلارم آتش یا سرقت) یکپارچه شده و با آنالیز ویدئویی (پلاک خودرو و تشخیص چهره) بهبود یابد.  مشتری قادر خواهد بود تمام اجزای سیستم امنیتی را از طریق یک رابط کاربری Intellect PSIM مدیریت کند.
 
 شریک تجاری
 
 CADD Emirates یک شرکت ارائه دهنده راه حل های پیشرو و یکپارچه ساز امنیتی ICT در امارات است.
 امارات متحده عربی با پیشرفت در گسترش راه حل های CAD و مهندسی به واسطه نفوذ و تخصص خود در  امارات امروز جایگاه قطعی انکار ناپذیری را در بین شرکت های راه حل های مهندسی حفظ کرده است.
 امروز ، CADD امارات یک مرجع واحد برای طیف گسترده ای از راه حل ها و خدمات برای زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات ، شبکه و امنیت ، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی وقایع و همچنین نگهداری از سخت افزار ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.
شرکت اراد تجهیز نیکان نماینده رسمی فروش نرم افزار اگسون در ایران
 
1399/02/04

عضویت در خبرنامه: