پرونده : نرم افزار اگسون امکان نظارت متمرکز در سوپر مارکت های Saker ShopRites را فراهم می کند

پرونده : نرم افزار اگسون  امکان نظارت متمرکز در سوپر مارکت های Saker ShopRites را فراهم می کند
چالش: پیشگیری از سرقت فروشگاه های خرده فروشی
 
 شرکت غذایی  Wakefer ، بازوی بازرگانی و توزیع کالا برای فروشگاههای  ShopRite   ، بزرگترین تعاونی خرده فروش متعلق به ایالات متحده است که دارای شعبی در سراسر منطقه میانه اقیانوس اطلس و شمال شرقی است و تنها 27 سوپر مارکت در نیوجرسی در اختیار دارد.
 
معمولا  فروشگاه های خرده فروشی برای کاهش خطر سرقت و همچنین ضبط محتوای ویدئویی با جزئیات بسیار بالا به چالش کشیده می شوند تا میزان نظارت امنیتی بر فضاهای بزرگ را افزایش دهند.  یک فروشگاه معمولی ممکن است دارای 50 دوربین و برخی تا 100 دستگاه باشند تا فعالیت محیطی را رصد کنند.  ضبط و ذخیره داده ها نیز می تواند پرهزینه باشد.  با این حال ، ضبط فیلم با کیفیت بالا در ارائه مدارک برای اهداف قانونی و جزایی امری ضروری است.
 
فروشگاههای  ShopRitesبه اجرای فن آوری ها و روش های برجسته برای اطمینان از پیشگیری ازسرقت اقدام کرده است. در این امر نرم افزار Axxon  با راهکارهای تکنولوژیکی فعال فعلی  همکاری کرده تا رویکردی پیشرفته و مقرون به صرفه برای نظارت بر امنیت در فروشگاهها ایجاد کند.
 
 راهکار های تکنولوژیکی فعال موجب تخصص در امنیت خرده فروشی
 
 به مدت 20 سال ، کمپانی Proactiveراه حل های ترکیبی شبکه را برای فروشگاه های خرده فروشی ، رستوران ها ، مدارس و سایر مکان های پر مصرف ، مصرف کننده ارائه داده است و  فقط بیش از یک دهه است که منحصراً بر ارائه سیستم های نظارت تصویری یکپارچه متمرکز شده است.  فراتر از قابلیت های شرکت های هشدار دهنده که در برابر آتش و سرقت واکنش نشان می دهند ، Proactive در ایجاد سیستم هایی که به جلوگیری یا حل جرایم کمک می کند ، تخصص دارد.
 
 راه حل های سفارشی Proactive برای صنایع غذایی خرده فروشی بهترین استانداردهای پیشگیری از ضرر صنعت و سیستم عامل های ویدیویی برجسته را در اختیار شما قرار می دهد.  با شناخت قابلیت های گسترده فناوری ویدیو IP ، این شرکت مشتریان خود را از سیستم های ویدئویی آنالوگ به IP هدایت کرده است.  در بررسی یک پلتفرم ویدیویی IP ، شرکت ProActive  نرم افزار  Axxon Intellect را به دلیل مزایای خاص آن برای صنعت خرده فروشی انتخاب کرد:
 
 • بستر شبکه  Axxon امکان ذخیره اطلاعات بیشتر با وضوح بالاتر نسبت به تجهیزات آنالوگ را دارد.
 
 وضوح بالاتر برای گرفتن جزئیات فعالیتهای داخل فروشگاه برای شناسایی سرقت و سایر موارد برای پخش بعدی مورد نیاز است.
 
 • با استفاده از محیط توسعه Axxon ، Proactive می تواند به راحتی و بدون در نظر گرفتن اندازه یا تعداد مکان های خرده فروشی ، راه حل های سفارشی شده را برای مشتریان خود پیکربندی کند.
 
 • ویژگی های اطلاعاتی Axxon  شرکت Proactiveرا قادر می سازد تا راه حل ها و خدمات دیگری را برای مشتریان خرده فروشی مانند همگام سازی دوربین در صندوق های پول با سیستم های فروش (POS) برای تأیید فعالیت فروش و نظارت و کنترل نقاط دسترسی ایمن کارمندان ایجاد کند.
 
 مدیر این کمپانی میگوید : "ما Axxon Intellect را به دلیل قابلیت های گسترده و انعطاف پذیری برای کار با بسیاری از دوربین ها ، انتخاب کردیم."  "پشتیبانی مشتری برای نرم افزار اگسون از مفهوم تا اجرا ،در اولویت دوم نیست .اگسون  یک شریک تجاری قابل اعتماد در توسعه تیم ما است. "
 
راه حل: Axxon Intellectal امکان نظارت متمرکز و ذخیره سازی ویدیو را فراهم می کند
 
 به مدت 5 سال مشتری فروشگاههای Saker  مشتری راه حل های Proactive Technology بوده است.  در این مدت ، این شرکت از خرید و نگهداری تجهیزات نظارت تصویری خود به لیزینگ یک سیستم کامل از Proactive رسیده است.  لیزینگ یک راه حل عملیاتی مؤثر برای جلوگیری از خروج saker  از لیست مشتریان بوده است که به شرکت اجازه می دهد تا هزینه های مربوط به هر فروشگاه را هزینه کند و فناوری را به راحتی ارتقا دهد ، ضمن اینکه هزینه های نگهداری و پشتیبانی کلی را کاهش می دهد.
 
 هنگامی که بخش جلوگیری از سرقت Saker  خواستار ایجاد یک سیستم نظارت تصویری با جدیدترین قابلیتهای تکنولوژیکی موجود بود ، آنها از Proactive خواستند تا با استفاده از Axxon Intellect به ویدیوهای IP ارتقا یابند.       Saker دنبال سیستمی بود که بتواند نیازهای اصلی آنها در زمینه امنیت و جلوگیری از ضرر را تامین کند ، ضمن اینکه هزینه های گردآوری، جمع آوری و ذخیره محتوای ویدیویی را نیز به حداقل می رساند.
 
 با استفاده از Axxon Intellect ، دوربین های یکپارچه فعال در هر فروشگاه از طریق سرورهای شبکه IP ، دسترسی متمرکز به دوربین ها در کلیه فروشگاه ها را از یک مکان واحد فراهم می کنند.  هدف از سیستم جدید بهبود کیفیت فیلمبرداری و بایگانی فیلم و ایجاد بستری مقیاس پذیرتر از سیستم های آنالوگ موجود است.  راه حل پیشگیری از سرقت ساکر را قادر ساخت:
 
 • ضبط داده های ویدئویی با کیفیت کافی برای اطمینان و بهبود نرخ محکومیت هنگام معرفی به عنوان مدرک در مراحل قانونی، چون  دوربین های IP با وضوح تصویر بالا و فریم ضبط می کنند که به کیفیت فیلم های زنده نزدیک است.
 
 • از یک مکان متمرکز و از راه دور ، از داده های ویدیوی گذشته چند فروشگاه استفاده می کند تا نماهای صفحه و داشبوردی ایجاد کند که می تواند رفتارهای بین فروشگاه ها را مقایسه کند.
 
 نتایج: پیشگیری از سرقت  مقرون به صرفه و ایمنی کارکنان در تعطیلات
 
 قبل از اجرای نظارت تصویری ، یک فروشگاه Saker ShopRite در شب کریسمس دچار سرقت شد و در نتیجه سرقت و خسارات قابل توجهی را به همراه داشت.  سال بعد ، این شرکت دو پرسنل فروشگاه را برای هر فروشگاه را در یک شیفت چرخشی 24 ساعته مستقر کرد.  با این حال ، هزینه های مرتبط با امنیت تقریبا به همان اندازه سرقت هزینه بر بود.
 
 پس از اجرای راه حل نظارت تصویری Proactive ، دو پرسنل امنیتی می توانند از راه دور فیدهای ویدیویی را از چندین فروشگاه رصد کنند.  این کار ایمنی کارکنان پیشگیری از سرقت ساکر را تضمین می کند و هزینه امنیت فروشگاه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
 

شرکت آراد تجهیز نیکان نماینده رسمی فروش نرم افزار آنالیز تصویر اگسون در ایران 
راهکارهای تحلیل تصاویر و نظارت در فروشگاههای زنجیره ای و خرده فروشی
 
1399/02/01

عضویت در خبرنامه: