پرونده : نرم افزار اگسون به سیستم نظارت تصویری جدید در خرده فروشی محبوب اسپار در اتریش قدرت می دهد

پرونده : نرم افزار اگسون  به  سیستم نظارت تصویری جدید در خرده فروشی محبوب اسپار در اتریش قدرت می دهد
اسپار یکی از محبوب ترین سوپرمارکتهای زنجیره ای در جهان است. این شرکت که مقر آن در آمستردام است ، در سال 1932 در هلند به عنوان یک تعاونی خواربار فروشی تأسیس شد.  امروزه ، این زنجیره بیش از 15،000 فروشگاه در 34 کشور جهان ، در درجه اول اروپا اما با حضور در آفریقای جنوبی ، استرالیا ، آرژانتین و سایر کشورها در سراسر جهان را دربرمی گیرد.  1586 شعبه فروشگاه اتریشی این شرکت 38000 کارمند را استخدام کرده است .
 چالش:
 خرده فروشان و به ویژه فروشگاه های زنجیره ای بزرگ با دید بالا و گردش ترافیک زیاد کالا و مشتریان ، به ویژه در مورد مسائل امنیتی حساس هستند.  به همین دلیل است که اسپار که مدیریت فروشگاه های زنجیره ای اتریشی را برعهده دارد ، در هنگام توسعه و استقرار یک سیستم دوربین مدار بسته جدید و انتخاب نرم افزار برای آن ، با این نگرش آن را بسیار جدی گرفت.
 
 شرکت نرم افزار آنالیز تصویر اگسون دارای یک شریک اتریشی معتبر ، به نام (AlbiControl) است که توزیع کننده تجهیزات امنیتی است.  این شرکت به مدیریت اسپارتوصیه کرد که به دلیل ویژگی خاص نرم افزار آنالیز تصویر اگسون آن را به عنوان چند منظوره ترین ، قابل اعتمادترین و هوشمندترین نرم افزار برای سیستم های امنیتی انتخاب کنند.
شرکت  توسعه دهنده مجبور بود سیستمی را برای فروشگاه پیشنهاد دهد که بتواند از آن استفاده ی ساده و پیکربندی کند ، اما به اندازه کافی قدرتمند باشد تا بتواند با اطمینان و بدون وقفه کار کند.
 همانطور که گفته شد ، مشتری برای فروشگاه از نسخه Intellect Lite تصمیم گرفت ، که نسخه ساده شده ای از Axxon Intellect PSIM است که از ویژگی ها و ماژول های اضافی جدا شده است.  چرا سراغ نسخه سبکتر رفتند ؟زیرا با پرداخت هزینه های خرید و پشتیبانی کمتری نسبت به نسخه کامل Intellect Enterprise ، "برادر بزرگ" خود ، نیازهای مشتری را کاملاً برآورده می کرد.
 براین اساس Intellect Lite ، ازیک سیستم نظارت تصویری با یک سرور ویدئویی ، حداکثر 64 دوربین و تعداد نامحدود ایستگاه های کاری اپراتور از راه دور پشتیبانی می کند.  این سیستم یک نسخه کاملاً کاربردی از Intellect با پشتیبانی از تمام ویژگی های اصلی است: نقشه سایت های تعاملی ، ثبت رویدادها ، ابزارهایی برای ایجاد اسکریپت های خودکار برای واکنش به حوادث ، پشتیبانی از کلیه دستگاه های IP تحت پوشش یکپارچه سازی Intellect و موارد دیگر.
 راه کار:
 کدام مؤلفه ها در راه کار مبتنی بر Intellect Lite برای نظارت در شعب اسپار در اتریش مورد استفاده قرار گرفتند؟
 
 در مجموع نه دوربین فیلمبرداری به ازای هر سرور با CPU های Intel Core i5 در فروشگاه های خرده فروشی نصب شد ، به همراه ده دوربین فیلمبرداری در هر سرور با CPU های Intel Core i5 Intel و 16 گیگابایت حافظه داخلی.
 با استفاده یک SSD 60 گیگابایتی و یک دیسک سخت 2 TB (NAS) برای ذخیره سازی فیلم های ضبط شده پیشین.  این سیستم همچنین از ویندوز 7 و کارت ویدیوی GeForce 6400 استفاده می کند.
 این راه اندازی متناسب با  نظارت موثر ویدیویی زنده و همچنین تجزیه و تحلیل و تحقیق پس از وقوع رویداد است.  کارمندان امنیتی می توانند به راحتی فیلم های مهم را از وقایع گذشته پیدا کنند ، فیلم ضبط شده را با ابزارهای ویژه تحلیلی ویدئو تجزیه و تحلیل کنند ، نظارت تصویری از راه دور را در زمان واقعی انجام دهند و اسکریپت های واکنش خودکار را برای مقابله با حوادث زنگ دار ایجاد کنند.
 "مشتری ما از سیستم خوشحال است: قابل اعتماد ، قدرتمند و راحت در پیکربندی ،"
 - کریستین کستنر ، مدیر پروژه در AlbiControl
 
مدیریت مرکزی فروشگاههای اسپار در اتریش قصد دارد سیستم های مشابهی را با استفاده از Intellect Lite در سایر سوپر مارکت های اسپار در سراسر اتریش نصب کند.  شرکت اگسون و شریک اتریشی آن  بسیار هیجان زده هستند که در این پروژه مشارکت می کنند و چشم به راه مراحل  بعدی هستند.
 
 درباره AlbiControl
 AlbiControl در اتریش به عنوان یک مشاغل خانوادگی تأسیس شد و رشد چشمگیری داشت تا به یک فروشنده اصلی تجهیزات امنیتی و راهکارهای بهترین تولید کنندگان جهانی تبدیل شود.  ارائه بهترین محصولات متنوع همیشه در ذهن کارمندان این شرکت است که بهترین مارک ها را برای ایجاد راه حل های معتبر و خلاقانه برای مشتریان نهایی انتخاب می کنند.


شرکت آراد تجهیز نیکان نماینده رسمی فروش نرم افزار آنالیز تصویر اگسون در ایران 
راهکارهای تحلیل تصاویر و نظارت در فروشگاههای زنجیره ای و خرده فروشی
 
1399/02/02

عضویت در خبرنامه: