فروشگاه های شهر کتاب

فروشگاه های  شهر کتاب
شبکه‌ی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهر کتاب
شبکه‌ی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهرکتاب، نخستین و تنها مجموعه فروشگاهی است که با مساعدت شهرداری تهران شرایط مناسب جهت عرضه و فروش کتاب و کالاهای فرهنگی را در ایران ایجاد کرده است.
در فروشگاه‌های شهر کتاب انواع کتاب‌های منتشر شده ناشران داخلی، نوشت‌افزار، نوار و لوح فشرده موسیقی، لوح فشرده سرگرمی و علمی و کالاهای فرهنگی و لوازم کمک آموزشی و تولیدات فرهنگی سازمان میراث فرهنگی کشور، کارت پستال، پوستر و سایر تولیدات فرهنگی عرضه می‌شود.
فروشگاه استاندارد از نظر شهر کتاب فضای مطمئن،‏ آرام و مفرحی است که کلیه نیازهای فرهنگی یک خانواده متشکل از پدر بزرگ، مادر بزرگ، پدر و مادر، فرزندان دانشجو و دبیرستانی و دبستانی و خردسال ایشان را بطور هم‌زمان تأمین می‌نماید. مؤسسه شهر کتاب افتخار آن را دارد که علی رغم همه مشکلات توانسته است بیش از ده فروشگاه استاندارد در تهران راه‌اندازی کند.
مدیران فروشگاه‌های شهرکتاب با مردم خوب ایران پیمان بسته‌اند که به استانداردهای شکلی و محتوایی موسسه‌ی شهر کتاب پایبند باشند و برای اعتلای کمی و کیفی آن بکوشند. گفتنی است علی رغم استقلال هر فروشگاه، مدیریت عالی موسسه بر اساس نیاز بازار و مخاطبین کتاب، نسبت به بهبود بهروری سیستم مدیریتی فروشگاه‌ها، اقدام می‌کند. 
ما مفتخر بودیم تا در بیش از بیست شعبه در سراسر کشور خدمت رسان این مجموعه محترم باشیم .

عضویت در خبرنامه: