هشتمین نمایشگاه توزیع و پخش - آذر 94

 • هشتمین نمایشگاه توزیع و پخش - آذر 94

 • تاریخ شروع:1 آذر 1394
 • تاریخ پایان:2 آذر 1394
 • آدرس:تهران، برج میلاد
 • توزیع و پخش یکی از ارکان مهم کشور و اقتصاد بوده و قرن حاضر را ، قرن رقابت و تمایز در توزیع و پخش می دانند. توجه ویژه به این بخش باعث مواردی همچون دسترسی آسان با قیمت یکسان مصرف کنندگان به خدمات و کالا، کاهش هزینه های واسطه ای، ایجاد اشتغال و گسترش عدالت می شود. در این بخش استفاده از دانش‌ ، فناوری، تجهیزات و خدمات در تمامی شاخه ها برای بهبود عملکرد و افزایش دسترسی و در نظر گرفتن نظرات مشتریان راهبرد مهمی است.
  با هدف ارتقا توزیع و پخش کالا و خدمات در جامعه و برآورده کردن قسمتی از نیازهای ضروری این بخش، با رویکردی نوین و علمی و با استفاده از تجارب گذشته، هشتمین نمایشگاه سالانه نظام توزیع و پخش در یکم و دوم آذرماه 1394 برگزار می شود. این نمایشگاه ، بزرگترین و تنها هم اندیشی ملی توزیع و پخش کشور می باشد. نمایشگاه پخش ایران یکی از با سابقه ترین نمایشگهای توزیع در سطح جهانی و در خاورمیانه منحصر به فرد می باشد.
  نمایشگاه به عرضه توانمندیهای توزیع کشور و تجهیزات و خدمات و فناوریهای مورد نیاز توزیع کشور پرداخته و این مراسم به عنوان اصلی ترین ،مهمترین و گسترده ترین هم اندیشی تمامی دست اندرکاران توزیع و پخش کشور می باشد و مخاطب آن، اصناف، فروشگاههای زنجیره ای، شرکتهای پخش، شرکتها و مسوولین دولتی است. و سطح مخاطب آن عبارتست از: مدیران عامل، مدیران و تمامی کارشناسان سازمانها و شرکتهای پخش و زنجیره ای ، شرکتهای تولیدی ، اصناف و ادارات دولتی می باشد. این نمایشگاه هم برای سازمانها و شرکتها توزیع و همچنین ارئه کنندگان خدمات و کالای مورد نیاز سیستم توزیع مناسب می باشد.
  هدف اصلی نمایشگاه ارتباط مستقیم دست اندرکاران و ارائه آخرین دستاوردهای مرتبط با مدیریت تمامی بخشهای توزیع و پخش و ایجاد ارتباط علمی و تجربی می باشد.
  شرکت آراد تجهیز نیکان به عنوان یکی از مجموعه های ارائه کننده خدمات و کالاهای مورد نیاز جهت بخش توزیع و تولید کشور همراه و همگام با بزرگواران دیگر در راستای توسعه و بهینه سازی توزیع و پخش کالا و خدمات در کشور گام بر می دارد.
   

عضویت در خبرنامه: